м. Рівне, бульвар Богдана Хмельницького, 2а

Найпопулярніша  маска для обличчя для багаторазового використання, яка складається з двох шарів щільного трикотажного полотна, виготовленого зі 100% бавовни.

Можливі різні кольори

Також наносимо логотипи (вишивка, фарба).

Найпопулярніша  маска для обличчя для багаторазового використання, яка складається з двох шарів щільного трикотажного полотна, виготовленого зі 100% бавовни.

Для індентифікації своєї маски, ідеальним є рішення вишити свої ініціали чи логотип

Можливі різні кольори

Також наносимо логотипи (вишивка, фарба).

Найпопулярніша  маска для обличчя для багаторазового використання, яка складається з двох шарів щільного трикотажного полотна, виготовленого зі 100% бавовни  з нанесенням візерунчастого принту

Можливі різні кольори

Також наносимо логотипи (вишивка, фарба).

 

Найпопулярніша  маска для обличчя для багаторазового використання, яка складається з двох шарів щільного трикотажного полотна 100% бавовна, всередині із захисною антибактеріальною  мембраною.

Можливі різні кольори

Також наносимо логотипи (вишивка, фарба).

Найпопулярніша  маска для обличчя для багаторазового використання, яка складається з двох шарів щільного трикотажного полотна 100% бавовна, всередині з захисною, антибактеріальною мембраною на міцних зав’язках для зручності.

Можливі різні кольори та розміри.

Також наносимо логотипи (вишивка, фарба).

Маска одноразова сертифікована для обличчя , яка складається з двох шарів щільного спанбонду, всередині з захисною антибактеріальною мембраною.

Надаємо сертифікати

Також наносимо логотипи (вишивка, фарба).

Маска одноразова сертифікована для обличчя , яка складається з двох шарів щільного спанбонду, всередині з захисною антибактеріальною мембраною та з зжимом на носі.

Надаємо сертифікати

Також наносимо логотипи (вишивка, фарба).

Захисна маска-респіратор Micron Virus Defence FFP-3 сертифікована.

Присутній клапан для ветиляції дихання

Високий третій рівень захисту.

Захисна маска-респіратор Micron Virus Defence FFP-3 сертифікована.

Високий третій рівень захисту.

Респіратор У2К – призначений для захисту органів дихання від шкідливих домішок, аерозолів і пилу, що містяться в повітрі. Даний засіб індивідуального захисту рекомендується поєднувати з захисними окулярами і застосовувати на шкідливих виробництвах: металургійному, деревообробному, борошномельної і інших, де висока небезпека пошкодження дихальних шляхів і слизових оболонок носоглотки дрібнодисперсними частинками. Так само респіратор У2К захищає від бактеріальних засобів, які не виділяють отруйних газів і парів.
Конструктивні особливості (застосовувані в респіраторі фільтри) такі, що використовувати його можна лише в ситуації, коли вміст кисню в повітрі становить 17% і вище.
Респіратори У-2К призначені для індивідуального захисту органів дихання людини від найрізноманітніших видів промислового пилу, які присутні в повітрі: металевої – чавунної, залізної, мідної, сталевий, свинцевою, силікатної інший; мінеральної – наждачним, вугільної, вапняної, цементної, скляної, від добрив і пігментів та іншої. Крім захисту від промислового пилу, респіратор У-2К також захищає від наступної пилу: тваринної – пухової, вовняний, кісткової, роговий, шкіряної і рослинної – бавовняної, прядив’яної, деревної, борошняний, тютюнової, цукрової.
Респіратори У-2К широко використовують при роботі з різними отрутохімікатами, порошкоподібними добривами, і різними синтетичними миючими засобами, які не виділяють токсичні гази і пари.

Фільтрувальна напівмаска Стандарт забезпечує захист органів дихання від шкідливих полідисперсних аерозолів(пилу, диму, туману) в приміщенні і на відкритому повітрі при умові наявності в повітрі робочої зони кисню не менше 17%.

  • Фільтрувальні напівмаски Стандарт забезпечують захист органів дихання від полідисперсних аерозолів:
  • Мінеральний пил (вугільний,наждачний,цементний,скляний,вапняний пил)
  • Металевий пил(залізний,чугуний,мідний)
  • Дим і туман(масляний туман, зварювальний дим)
  • Радіоактивний пил

Переваги:

Універсальний розмір -напівмаска підходять для кожного типу та розміру обличчя

Надійна фіксація на обличчі людини виключає підсос забрудненого повітря

М’який гіпоалергенний матеріал

Елефлен не викликає роздратування шкіри

Мінімальне обмеження поля зору не більше 12%

Відмінна сумісність з другими засобами індивідуального захисту( окуляри,каски)

Протиаерозольна фільтруюча напівмаска (респіратор) з клапаном видиху.

Респіратор Стандарт  забезпечує захист від аерозолів (пил, дим, туман) полідисперсних (переважно дрібнодисперсні) помірно небезпечних і високонебезпечних речовин при концентрації не більше 100 мг / м³.

Ступінь захисту: FFP2 NR.

Характеристики респіратора:

Оптимальний дизайн, що з забезпечує велику фільтруючу поверхню.
Високоміцний фільтруючий матеріал.
Інноваційна внутрішня розпірка.
Оснащений прихованим носовом зажимом з м’якого харчового алюмінію.

Щільне прилягання фільтруючої напівмаски до обличчя.
Клапан видиху:

Знижує опір диханню, регулює температуру і вологість всередині респіратора.
Клапан – силікон, корпус клапана – полімер.
Оптимальна конструкція, що забезпечує комфортне дихання і надійний захист подмасочного простору при вдиху.

Вид: респіратор з клапаном.

Матеріал: зовнішній шар – спанбонд; середній шар – високоміцний матеріал, що фільтрує «Елефлен»; внутрішній шар – високоякісна марля, що виконує роль поглинача зайвої вологи; клапан – силікон; корпус клапана – полімер високої якості; форма фільтруючої напівмаски – коло з обтюратором.

особливості:

в кромці обтюратора розташований стягувач (странгулятор), який складається з еластичного гумового шнура і носової пластинки з харчового алюмінію;
странгулятор забезпечує ефективне прилягання краю напівмаски по смузі обтюрациі і кріплення фільтруючої напівмаски на обличчі. Завдяки еластичності обтюратора правильно підігнана фільтруюча напівмаска надає мінімальний тиск на обличчя і голову (у всіх можливих положеннях голови і обличчя), забезпечуючи при цьому щільне прилягання обтюратора до обличчя;
клапан має оптимальну конструкцію, що забезпечує комфортне дихання і надійний захист;
клапан знижує опір диханню, регулюючи температуру і вологість всередині респіратора;
фільтруюча напівмаска виготовляється за допомогою ультразвукового зварювання без застосування речовин, що клеять;
NR (non reusable): одноразового застосування.
Тип захисту: FFP – коефіцієнт проникнення шкідливих речовин, тобто скільки відсотків шкідливих речовин напівмаска повинна відфільтрувати. Крім коефіцієнта проникнення ступінь захисту характеризується гранично-допустимої концентрацією шкідливих речовин – ГДК.

Ступінь фільтрує ефективності відповідно до ДСТУ EN 149: 2003, EN 149: 2001: FFP2 NR.

Ступінь захисту: FFP2 – ГДК> 0,05 мг / м3 (максимальна концентрація забруднюючої речовини не перевищує 12ти ГДК) – середня ефективність, захист від пилу, дрібнодисперсних твердих і рідких аерозолів. Респіратор з таким класом захисту відфільтрує до 92% шкідливих речовин.

Захист від: аерозолів (пилу, диму, туману) полідисперсних (переважно дрібнодисперсних) помірно небезпечних і високонебезпечних речовин, при концентрації не більше 100 мг / м³.

Респіратор газопилозахисний «ТОПОЛЬ» А1Р1 є респіратором багаторазового використання.

Призначений для захисту органів дихання від парів і газів шкідливих речовин при концентраціях, що не перевищують ГДК більш ніж в 15 разів і об’ємному вмісті кисню не менше 18%.
Респіратор складається з гумової напівмаски, трикотажного обтюратора (або без нього), оголовья і двох змінних патронів, що містять спеціалізований поглинач (сорбент).
Відмінні характеристики:
-застосування високоефективних сорбентів дозволяє значно підвищити час захисної дії.
-наявність змінних протипилових фільтрів, що дозволяє повністю використовувати ресурс сорбенту (активного вугілля).
-сорбент засипаний гравітаційним способом, що сприяє підвищенню часу захисної дії патрона на 20% в порівнянні з аналогами.
-все деталі патронів виготовлені з пластмаси, що дозволяє легко утилізувати їх шляхом вторинної переробки.
Марка патрона респіратора А1, колір патрона – коричневий. Призначений для захисту від парів органічних сполук (бензин, гас, ацетон, бензол, толуол, ксилол, сірковуглець, спирти, ефіри, анілін, тетраетилсвинець, нітросполуки бензолу і його гомологів), фосфор і хлорорганічні отрутохімікати.
На патронах також встановлені фільтри Р1 для захисту від аерозолів у вигляді пилу, диму або туману при концентраціях НЕ болем 200 мг / м3.
Область застосування: всі види лакофарбових робіт (машинобудування, суднобудування, судноремонт, виробництво і використання барвників, лаків, адгезивів і смол); робота з нафтопродуктами; сільське господарство; лікарні, лабораторії.
Не застосовуються в умовах нестачі вільного кисню (в цистернах, ємностях, підвалах), а також для захисту від газів невідомого складу або мають погано виражені ідентифікаційні властивості (запах, колір).
Сертифіковані в системах УкрСЕПРО і ГОСТ Р
Маса респіратора не більше 0,35 кг.

Застосовується для індивідуального захисту органів дихання від шкідливих газоподібних і пилоподібних речовин. Застосуємо по всіх кліматичних зонах при температурі від -40 ° С до + 55 ° С. Виготовлений з екологічно чистих матеріалів. Безпечно для здоров’я людини.

Напівмаска з двома протигазовими і протиаерозольними фільтрами з рівнем захисту Е1Р1.

Для захисту від кислих газів і парів кислот (діоксид сірки, кислот мурашина, оцтова, сірчана, азотна та ін.) + Аерозолів (пил, дим, туман).

Змінні патрони – ДПП 95-05 Е1Р1.

Особливості моделі:

Респіратор складається з ізолюючої напівмаски, трикотажного обтюратора, регульованого наголовного гарнітура і двох змінних фільтрів (комбінованих), що містять спеціалізований активний вугілля, а також додатково протиаерозольні фільтри.

застосування:

• хімічні виробництва з використанням кислот;

• електролітичні процеси;

• кислотні травлення;

• гравірування по металу;

• агрохімія;

• під час роботи з отрутохімікатами і добривами, а також в домашніх умовах.

Відповідає стандарту: ДСТУ EN 140: 2004 та ДСТУ EN 14387 діє до: 2017

Міцний каркас і конструкція чашки – респіратор стійкий до деформаціі.Клапан 3М ™ Cool Flow ™ ефективно видаляє накопичення тепла і вологи забезпечує більш прохолодне і комфортне носіння. Застосування будівництво, виробництво недорогоцінних металів; суднобудування і судноремонт; гончарне виробництво; порошкоподібні хімікати; зварювання і пайка; сталелітельное виробництво; виробництво металів; лакофарбове виробництво. Респіратор чашеобразний.Тіп захисту FFP2 Ступінь захисту до 12 ГДК для озону, до 10 ГДК для дрібнодисперсних частіц.Тіп видиху З клапаном видиху Cool Flow ™

З повагою, ТОВ «КОТОН СТИЛЬ»

м.Рівне, бульвар Богдана Хмельницького 2а

тел.: (050) 650-00-15

qr

Кошик0

Кошик