Валюта

Як доглядати за уніформою

Основним призначенням спецодягу є захист працівників від зовнішніх впливів: забруднень з виробництва, пилу, дощу, вітру і тд. Він же оберігає від різних травм і пошкоджень, допомагає в роботі і загалом є одним з елементів корпоративного стилю.
Робочий одяг є невіддільною частинкою, тож працівники хочуть продовжити термін його експлуатації якомога довше. І це залежить не лише від якості виготовлення чи умов використання. На те, як довго прослужить уніформа, впливає хороший догляд та дотримання правил зберігання.

Почнемо з прання, оскільки чистота у цьому випадку відіграє важливу роль. Забруднений спецодяг частково втрачає деякі свої функції, а це може привести до зниження рівня безпеки працівників. Тому на багатьох виробництвах уважно слідкують за тим, щоб уніформа постійно оновлювалась і чистилась. Своєчасна санітарна обробка дуже часто входить в число обов’язкових дій робітників за день.

«КОТОН СТИЛЬ» використовує матеріали хорошої якості, аби спецодяг був якісним і надійним. Тому цю уніформу можна часто прати з використанням миючих і дезінфікуючих засобів. Вона не буде втрачати свої властивості і параметри. Якщо забруднення сильні – можна скористатися послугами хімчистки. Кольорову уніформу варто прати так само як звичайний одяг. А от використовувати відбілювачі не варто – вони зашкодять тканині.

Температуру прання одягу, виготовленого з 100% бавовни або з змішаної тканини не треба встановлювати вище 60°С. Тоді уніформа точно не збіжиться, не втратить колір та форму. Поліефірні тканини теж не варто піддавати впливу підвищених температур. Якщо на спецодязі є логотипи чи шеврони – слід налаштувати барабан пральної машини на невеликі обороти.

Чисті спецодяг, спецвзуття, інші засоби індивідуального захисту працівників треба зберігати на спеціально підготовлених стелажах або в сухих ящиках. Також уніформу варто маркувати. Тоді буде зрозуміло які розміри і моделі доступні для використання.

Температурний режим зберігання більшості видів спецодягу знаходиться в проміжку від 15 до 25°С, параметри вологості – 40-75%. Вироби з хутра та вовни варто додатково обробляти спеціальними препаратами, що захищають від молі. Прогумований спецодяг та взуття розміщують якомога далі від систем опалення та обігрівальних приладів.

Грамотно доглядаючи за спецодягом можна продовжити зносостійкість одягу. Для цього не потрібно багато часу і зусиль – достатньо просто піклуватись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *